• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
 

Motor Kurye

 motor kurye
Motor Kurye

Taşımacılığın günümüz dünyasında hız kazandığı ve öneminin artığı bilinmektedir.Fakat bunun yanında güvenilir bir şirketin olması da önemlidir.Yani her şirkete güvenilmeyeceği kesindir.

İşte sizlerde böyle bir pazarda ve böyle bir rekabet ortamının olduğu  bir alanda taşımacılığa ihtiyacınız varsa direkt olarak bizleri arayın motor kuryesi şirketi hızlı,güvenilir ve ekonomik olma durumundadır. Sizlerin en dar zamanında yanınızda olan şirketimiz sizler için sürekli olarak  çalışmaktadır.

Motor kurye elemanlarımız ve çağrı merkezimizdeki elemanlarımız sizlerin işini kolaylaştırmak için gece demeden gündüz demeden çalışmaktadır.

24 saat açık olan çağrı merkezimiz sizlerin edeceği bir telefona bakmaktadır. Edeceğiniz bir telefon sonucunda ekiplerimizi adresinizde göreceğinizden asla şaşmayın.

Acil motor kurye elemanlarımız sizlerin memnuniyeti için ilk öncelik olarak sizlerden gelecek kurye bilgileri ışığında kuryenizin türüne göre güvenlik önlemi almaktadır. Alınan önlem sonucunda kuryeniz paketleniyor ve şirketin garantisi altına alınıyor.

Daha sonra sizlere bilgi veriliyor. Vereceğiniz adrese en kestirme yoldan ilerleniyor. Adrese size söylenen zamanda geliniyor. İletiniz teslim ediliyor. Teslimatın hemen sonrasında sizler bilgileniyorsunuz. Bu bilgilendirme sonunda sizlerinde artık rahatlaması istenmektedir.

Çağrı merkezimiz sizlerin istediği üzerine geçe dahi açık durumdadır. Sizlerin yapması gereken tek şey bizi aramanız ve bize adresinizi vermenizdir.

Motor Kurye Hizmetleri

İşinizin zamanla yarıştığı şu günümüz İstanbul’unda her şeyin zamanında olması gerektiğini bilmekteyiz. Bundan dolayı da iletilerinizin yerinde ve zamanında geç kalmadan iletilmesi gerekmektedir.

Ama her şirkete de güvenilmez ki dediğinizi duyar gibi oluyoruz. İşte sizin bu çaresizliğinize çare olacak olan moto kurye firmamız artı bir telefon sonucunda istediğiniz adrese gelecektir. Sizlerin edeceği telefon sonucunda sizlerin adresinize gelecektir.

motor kurye firmamız sizlerin iletilerinizi kısa süre içinde istediğiniz adrese iletecektir.Sizler önemli evraklarınızı , dosyalarınızı ve diğer bir çok ürününüzü bizimle taşıyın rahat edinin.Siz bizi aradığınız zaman sizlerin adresine en yakın olan motor kurye firmamızı arıyoruz ve sizlerin adresine yönlendiriyoruz.

Sizin adresinizi alan kuryemiz en kısa yoldan sizin adresinize geliyor.Bunun sonucunda siz daha kuryenizi paketlenmeden biz geliyoruz.Sizden kuryenizi alarak şirket garantisi altına alıyoruz.aldığımız ürünü en kısa yoldan istediğiniz adrese götürüyoruz.

Motor kurye şirketimiz sizlerle sürekli iletişim halinde oluyor. Bu iletişim sayesinde de sizler iletinizin her an nerede olabileceğini arayarak öğrenebiliyorsunuz.

Acil kurye ihtiyacınızda sizlerin gece dahi hizmetinde oluyor olmak bizleri mutlu etse de en iyinin en iyisini sizlere sunmak istiyoruz. Bundan dolayı da asla yaptığımız ile yetinmiyor ve sürekli olarak çalışıyoruz.

Bizim gibi kaliteli bir şirketten yarım almak için tek yapmanız gereken şey bizleri aramanızdır. Çağrı merkezimiz 7 gün 24 saat sizleri beklemektedir.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam18
Toplam Ziyaret188282
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.60798.6423
Euro10.275610.3167
Saat