• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/IstanbulExpresKurye
  • https://plus.google.com/u/0/109123127747448210208/about

MALTEPE KURYEMALTEPE KURYE

Maltepe kurye

İstanbul il sınırları içerisinde Maltepe merkezli firmamız dar sokaklar, yoğun trafik veya olumsuz hava şartları gözetmeksizin aynı gün gönderinizin ulaşım garantisiyle siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. İstikrarlı çalışmaları ile Maltepe kurye çeşitli kurye gönderi alternatifleriyle 7 gün 24 saat aralıksız hizmet vermektedir. İhtiyaçlarınızı en ideal biçimde karşılayabileceğiniz firmamızda konusunda uzman eğitimli personellerimiz işin gereklerini bilerek güler yüzlü hizmetleriyle adresten adrese gönderinizin teslimini titizlikle gerçekleştirmektedir.

Gönderilerinizin niteliğine göre arabalı araçlarımızla kurye hizmeti vermenin yanı sıra evrak, paket, dosya gibi gönderilerinizde motor kurye hizmetlerimizle de en hızlı hizmeti sizlere sunuyoruz. Deneyimli motor kurye personellerimiz bir telefonunuzla dakikalar içersinde adresinize gelerek gönderiyi teslim almakta ve büyük bir hızla alıcı adresine teslimini gerçekleştirmektedir. Maltepe kurye garantisinde tüm gönderileriniz alındığı andan teslimine kadar firmamız sorumluluğundadır.

Kaliteli hizmetin öncüsü Maltepe kuryeşterilerinize özel ayrıcalıklı hizmetleriyle her geçen gün genişleyen hizmet alanında artan personel kadrosuyla acil gönderilerinizin zamanında ulaşımına olanak sağlayarak memnuniyetinizin de garantisini sizlere vermektedir.

Saat