• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/IstanbulExpresKurye
  • https://plus.google.com/u/0/109123127747448210208/about

ÇORLU İSTANBUL KURYE

 ÇORLU İSTANBUL ARASI KURYE

ÇORLU İSTANBUL ARASI KURYE

Çorlu İstanbul kurye

İstanbul’dan Çorlu’ya veya Çorlu’dan İstanbul’a ihtiyaç duyduğunuz kurye hizmetini siz değerli müşterilerine sunan Çorlu İstanbul kurye en geç 3 saat gibi kısa bir sürede gönderilerinizin teslimatını gerçekleştirmektedir. Gönderi ihtiyaçlarınızda gönderilerinizin ağırlığına göre değişkenlik gösteren fiyatlarımızda yine de en uygun fiyatları bulacaksınız. Gönderinin hacmine ve niteliğine göre fiyat bilgisi alabileceğiniz Çorlu İstanbul kurye çağrı merkezimize gönderi kaydınızı da bırakabilirsiniz.

Zaman ve iş gücünden tasarruf amaçlı çalışmalarımızda gönderilerinizin niteliğine göre motor kurye hizmetlerimizle en kısa sürede adresinden gönderileriniz alınarak adresine teslim edilmektedir. Çorlu İstanbul arasını büyük ölçüde kısaltarak büyük bir hızla gönderilerinizin zamanında ulaşımını sağlayan motosiklet kullanımında deneyimli personellerimiz en hızlı ve seri hizmetlerinde kaliteli ve güvenilir bir hizmeti sizlere sunmaktadır.

Gönderiniz alıcı adresine ulaştığında personellerimiz tarafından operatörümüze gönderilen bilgi Çorlu İstanbul kurye ayrıcalığı ile firmamıza bırakacağınız iletişim adresine de gönderinizin ulaştığı ve alıcı bilgisi özel olarak iletilmektedir. Bilgi amaçlı gönderilen iletim raporunda gönül rahatlığıyla gönderinizin zamanında ulaşmasının keyfini yaşayabilirsiniz. Kaliteli bir hizmet adına sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz.

Saat