• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/IstanbulExpresKurye
  • https://plus.google.com/u/0/109123127747448210208/about

TOPKAPI KURYE

TOPKAPI KURYE
Daha Büyük Görüntüle

TOPKAPI KURYE

Topkapı kurye

Gönül rahatlığı ile deneyimli personellerine gönderilerinizi teslim edebileceğiniz Topkapı kurye çok seçenekli alternatif hizmetleriyle tüm gönderilerinizi adresinizden firmamız garantisinde alarak titizlikle alıcısına ulaştırmaktadır. İstanbul’un her noktasına en hızlı hizmetleriyle dikkat çeken personellerimiz konusunda uzman motosikletli personelleriyle karmaşık adres, dar sokaklar veya yoğun trafik gözetmeksizin acil gönderilerinizin zamanında ulaşımına olanak sağlamaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışında istikrarlı ve yenilikçi anlayışıyla hizmet veren Topkapı kurye her geçen gün genişleyen personel kadrosunda hizmet alanı yelpazesini de genişleterek memnun müşteri profiline yenilerini de eklemektedir. Topkapı Express kurye, Topkapı motor kurye, acil kurye, gece kurye ve buna benzer daha pek çok hizmet seçeneği hakkında detaylı bilgiyi çağrı merkezimizi arayarak alabilir ve ihtiyaçlarınıza en uygun olan gönderi seçeneği için kayıt oluşturabilirsiniz.

Sektörün rekabet ortamında işinin gereklerini bilerek güler yüzlü hizmetleriyle dikkat çeken personellerimiz en hızlı, güvenilir ve kaliteli bir hizmeti almanız için siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Farklı ve estetik hizmet anlayışında memnun kalacağınız bir kurye hizmeti için Topkapı kuryeyi arayın.Saat