• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/IstanbulExpresKurye
  • https://plus.google.com/u/0/109123127747448210208/about

MECİDİYEKÖY KURYE

MECİDİYEKÖY KURYE
Daha Büyük Görüntüle

MECİDİYEKÖY KURYE

Mecidiyeköy kurye

Yenilikçi anlayışın beraberinde getirdiği kaliteli hizmetlerimizde istikrarlı bir şekilde sürdürdüğümüz kurye hizmetleri Mecidyeköy kurye tarafından verilmektedir. Başarılı çalışmaları ile memnun müşteri profilini büyüterek genişleyen bir hizmet alanına sahip olan Mecidiyeköy kurye tam donanımlı sayısı giderek artan personel kadrosuyla hizmet faaliyetini aralıksız sürdürmektedir.

Gündüz veya gece aklınıza her gelen acil ihtiyaçlarınızda hızlı kurye çözümleriyle 7/24 hizmet veren firmamızda artık zamanında adresine teslim edilen gönderilerinizin keyfini yaşayabileceksiniz. gönderilerinizin niteliğine göre hem arabalı hem de motorlu personellerimizle siz değerli müşterilerimize en hızlı kurye hizmetini sunuyoruz. Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen motor kurye hizmet konusunda uzman ve motor kullanımını iyi bilen personellerden oluşmaktadır.

Firmamızı arayarak gönderi kaydı bıraktığınız anın pek çok noktada yer alan Mecidiyeköy moto kuryelerimiz adresinize anında yönlendirilmektedir. Adresinize en yakın yerde bulunan moto kuryemiz dakikalar içerisinde adresinizden gönderinizi teslim alarak alıcı adresine kısa sürede iletecektir. İstanbul içi tüm gönderileriniz de Mecidiyeköy kurye farkı ile aynı gün hatta 1-2 saat içerisinde iletilecektir.

MECİDİYEKÖY KURYE


Saat