• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/IstanbulExpresKurye
  • https://plus.google.com/u/0/109123127747448210208/about

KARAKÖY KURYE

KARAKÖY KURYE
Daha Büyük Görüntüle

KARAKÖY KURYE

Karaköy kurye

Uzun yıllar verdiği kurye hizmetlerinde kaliteli hizmetten ödün vermeden müşteri memnuniyetini amaç edinerek sürdürdüğü çalışmalarında Karaköy kurye yenilikçi anlayışıyla siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Genişleyen hizmet alanında genişleyen personel kadrosuyla Karaköy motorlu kurye olarak da hizmet veren firmamız hem arabalı araçları ile hem de motorlu kurye personelleriyle kaliteli bir kurye hizmeti sunmaktadır.

İstanbul’un tüm semtlerine kurye hizmetleriyle cevap veren firmamızda gönderilerinizin niteliğine bağlı olarak motor kurye hizmetlerimizden sizler de yararlanabilirsiniz. 7 gün 24 saat aralıksız sürdürdüğümüz hizmetlerimizde çağrı merkezimize kolayca ulaşarak dilediğiniz anda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Çoklu gönderi seçenekleri arasında alternatif hizmetleriyle beğeninizi kazanacak Karaköy kurye ekonomik fiyatları ile de dikkat çekecek. Gönderi kaydınızla birlikte operatörümüz tarafından adresinize en yakın personellerimiz dakikalar içerisinde gönderinizi teslim almak için yola çıkacaktır.

Her türlü olumsuzluktan sıyrılarak kısa sürede gönderiyi alıcı adresine zamanında ulaştırarak gönderinin geciktiği derdinden sizleri kurtarıyoruz. Gönül rahatlığı ile teslim edeceğiniz gönderileriniz Karaköy kurye ile artık adresine zamanında ulaşacak.

Saat